A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Згурівський інклюзивно-ресурсний центр Згурівської селищної ради Броварського району Київської області

Співпраця з педагогами

Дата: від до Скинути

Інструктаж з техніки безпеки

 Не варто нагадувати як важливо правильно діяти в небезпечних ситуаціях, що можуть чатувати на вас кожної миті..  4 грудня в Згурівськомуінклюзивно- ресурсному центрі відбулася зустріч фахівців центру з інженером з охорони праці Шипком М. М.  Дуже цікавою була розповідь гостя про складні життєві ситуації, в яких може опинитися людина. І надважливо правильно і професійно діяти в кожному конкретному випадку. На завершення було проведено інструктаж з техніки безпеки  і практичне заняття про  застосування вогнегасника під час гасіння пожежі  та правильне поводження з ним.

14:36 10.12.2020

Онлайн Вебінар координування навчання дітей з особливими освітніми потребами

27 листопада  працівниками Згурівського  районного інклюзивно-ресурсного центру  проведено онлайн- вебінар   для  заступників директорів закладів освіти та педагогів, що координують навчання дітей з особливими освітніми потребами . Було розглянуто і обговорено низку питань щодо ефективної роботи з дітьми з особливими потребами. До проведення вебінару було запропоновано наступний порядок проведення.

09:33 03.12.2020

«Ресурсна кімната в закладі освіти та в інклюзивно-ресурсному центрі як один із засобів комфортної соціалізації дітей з особливими освітніми потребами»

18 листопада 2020 року відповідно до плану роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» центром підтримки інклюзивної освіти спільно з педагогами  КУ «Узинський інклюзивно-ресурсний центр» Узинської міської ради в режимі online (на платформі ZOOM) був проведений тренінг для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Київської області

16:38 19.11.2020

Цікаво із користю відзначили Міжнародний день логопеда!

13 листопада   був проведений вебінар за участі логопедів освітніх закладів та фахівців ІРЦ. Темою вебінару було обрано важливу проблему з використання логоритміки на заняттях з дітьми із загальним недорозвитком мовлення.. Захід пройшов в режимі онлайн. Колеги жваво ділилися досвідом та обговорювали останні новини з даної теми. 

16:24 19.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень